Kochamy piękno i chcemy dzielić się nim właśnie z Tobą. Aby dostarczyć Ci najlepszej jakości produkty, korzystamy ze sprawdzonych i polecanych technologii ich produkowania. Stawiamy na transparentność i uczciwość, dlatego chętnie dzielimy się z Tobą wiedzą o wykorzystywanych technikach tworzenia małych dzieł sztuki.

Plakaty

Stworzenie plakatu to pozornie banalnie proste zadanie – wystarczy papier, drukarka i voila! My jednak stawiamy na pierwszym miejscu jakość. Korzystamy z papieru, produkowanego od 1980 roku przez niemiecką firmę rodzinną Tecco.

Papier firmy Tecco ma wysoką gramaturę (230 gsm), dzięki czemu jest bardziej odporny na zniszczenia. Połączenie gładkości z matowym wykończeniem gwarantuje najwyższą jakość gotowych plakatów i pomaga uniknąć niekorzystnych odbić światła.

Grawerowanie

Grawerowane obrazy to jeden z najbardziej efektownych rodzajów dekoracji. Wykonujemy je na materiałach najwyższej jakości:

  • złotym lub srebrnym laminacie grawerskim, podklejonym płytą MDF o grubości 3 mm,
  • matowoczarnym aluminium anodowanym.

Płótno (canvas)

Obrazy na płótnie należą do jednych z najbardziej cenionych rodzajów dekoracji, zwłaszcza przez fanów nietuzinkowych rozwiązań. Na naszych canvas drukujemy reprodukcje znanych mistrzów pędzla oraz obrazy artystów nowoczesnych. Płótna nie mają zadrukowanych boków, dzięki czemu świetnie odróżniają się na tle kolorowych ścian i dodatkowo przyciągają uwagę.

Szkło akrylowe

Obrazy na szkle akrylowym to jedne z najbardziej nowatorskich, a zarazem efektownych rodzajów dekoracji. Dzięki takiej ekspozycji umieszczone na tafli wzory przyciągają wzrok i robią piorunujące wrażenie. Korzystamy ze szkła akrylowego o grubości 3 mm, dzięki czemu nasze obrazy są odporne na drobne uszkodzenia. Na szklaną taflę nanosimy wzór od tylnej strony, dzięki czemu prezentuje się on o wiele bardziej estetycznie i widowiskowo.

Obrazy na płycie PCV

Bazą do obrazów, drukowanych na płycie PCV jest spieniona pianka PCV o grubości około 3-4 mm (w zależności od koloru). Tego typu dzieła są nie tylko bardzo efektowne, ale również niezwykle lekkie. Dzięki temu mogą być umocowane do ściany nawet na zwykłej, dwustronnej taśmie. Struktura płyty PCV pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie, jak również stworzenie zupełnie nowych dzieł.

Folia samoprzylepna Oracal

Naklejki ścienne to świetna alternatywa dla dekoratorów wnętrz, którzy chcą uniknąć wiercenia i wbijania kołków. Przymocowanie folii Oracal jest dziecinnie proste. To proste i efektowne rozwiązanie, które pomoże Ci w mig odmienić wnętrze Twojego domu lub biura.

Jak mocować ozdoby do ścian?

  • Płótno Canvas – uchwyt typu krokodylek
  • Szkło akrylowe – rekomendujemy klej do luster, solidną taśmę dwustronną montażową lub taśmę rzepową
  • Spienione PCV – taśma dwustronna montażowa
  • Laminat grawerski – taśma dwustronna montażowa lub taśma rzepowa
  • Aluminium anodowane – taśma dwustronna montażowa lub taśma rzepowa
  • Sklejka 6MM – taśma dwustronna montażowa lub taśma rzepowa
  • Drewno 3MM ( MDF) – taśma dwustronna montażowa lub taśma rzepowa